Obchodní manažer

Náplň práce:

  • koordinace in-store marketingových projektů a péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových zákazníků a projektů
  • zpracování a organizace obchodních projektů
  • koordinace projektů mezi klientem a produkčním teamem v naší společnosti
  • úzká spolupráce s technology a grafiky – aktivní podílení se na vývoji a designu projektů
  • péče o významné zákazníky společnosti
  • spolupráce s logistikou – řízení rozvozů a instalací projektů
  • zapojení se do marketingu společnosti

Co požadujeme:

  • základní znalosti prodeje marketingových služeb
  • obecná znalost marketingu a obchodu
  • znalosti a zkušenosti s reklamní a marketingovou produkcí výhodou / nikoli podmínkou /
  • znalost AJ na komunikační úrovní
  • klíčové jsou pro nás spolehlivost, pečlivost a dochvilnost
  • flexibilita
  • samostatnost
  • loajalita
  • řidičský průkaz sk. B nutností

Co nabízíme:

  • stabilní společnost, která je na trhu od roku 1993 a je dlouhodobě považovaná za špičku ve svém oboru na mezinárodní úrovni
  • zajímavé platové ohodnocení
  • služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • průběžné vzdělávání v oblastii in-store marketingové komunikace
  • osobní rozvoj v rámci obchodu a obchodních taktik
  • možnost profesního růstu
  • mladý, dynamický kolektiv
  • příjemné prostředí
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuildingy

Pracovní doba:

  • 8:30–17:00 hodin, místo výkonu práce – Zdice

Den nástupu:

  • dle dohody

Kontaktní osoba

Životopisy a případně další podklady a dotazy zasílejte na e-mail dago@dago.cz

  • Max. file size: 512 MB.

Pin It on Pinterest